SYSTEM FUCKED !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SYSTEM FUCKED !

SYSTEM FUCKED !

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Reklam Alanı
SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !SYSTEM FUCKED !
En son konular
» Tüm Ayt Adminleri Buraya!!
Allah'tan kork AKP I_icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 5:32 pm tarafından ulubeyturktimi

» MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Allah'tan kork AKP I_icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 5:25 pm tarafından ulubeyturktimi

» Kurşun gecirmez xp!(AYT FARKIYLA)
Allah'tan kork AKP I_icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 7:54 pm tarafından ulubeyturktimi

» DIKKAT!!! DİKKAT !!!
Allah'tan kork AKP I_icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 12:58 am tarafından SLayeR '

» web hack konusunda bana acil yardım
Allah'tan kork AKP I_icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 12:16 am tarafından SLayeR '

» lütfen yardım edin
Allah'tan kork AKP I_icon_minitimeSalı Mart 10, 2009 11:23 am tarafından SLayeR '

» ŞANLI BAYRAGIMIZI HİÇ MERAK ETTİNİZMİ
Allah'tan kork AKP I_icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 6:55 pm tarafından ulubeyturktimi

» SAYIN MALİYE BAKANIMIZ
Allah'tan kork AKP I_icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 6:43 pm tarafından ulubeyturktimi

» YA BEYLER BOŞ DURMAYIN BAŞKALARI BOŞ DURMUYO!SİTELERİ VERİYORUM
Allah'tan kork AKP I_icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 6:14 pm tarafından ulubeyturktimi

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Allah'tan kork AKP

2 posters
YazarMesaj
SLayeR '
Admin

Allah'tan kork AKP Empty
MesajKonu: Allah'tan kork AKP   Allah'tan kork AKP I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 4:29 am

ÖZELLEŞTİRME ADI ALTINDA YARINLARIMIZA İPOTEK KOYANLARDAN YASAL ZEMİNLER İÇİNDE MUTLAKA HESAP SORACAĞIZ…

AKP hükümetinin göreve geldiği günden bu yana, özelleştirme adı altında ekonomik değerlerimizin parça parça satılması artık gülük olağan bir hale gelmiş olacak ki, ana muhalefet başta olmak üzere, pek çok siyasi parti, gözlerinin önünde yapılan bu peşkeş çekmelere sessiz kalarak, AKP nin yapmış olduğu bu yanlışa ortak olmaktadırlar. Elbette ki akıllıca ve iyi hesap edilerek yapılacak özelleştirmelere bizde karşı değiliz. Ancak öyle değerlerimiz öyle sıradan ve basit gerekçelerle ve öyle ülkelere satılmakta ki, korkarım yarınlarımızda başımıza çok işler açılacak.

AKP Hükümetinin Özelleştirmenin imarlarından Kemal UNAKITAN bakın özelleştirme ile ilgili neler söylüyor bir göz atalım.

“ Ne banka bırakacağız, ne fabrika, nede işletme, limanda bırakmayacağız, hepsini satacağız”.( Sümer bankını İngilizlere satışıyla ilgili söylediği )

“ Stratejiymiş. Ne stratejisi, önemli olan müşteri bulmak. Müşteri geceleyin gelsin pijamayla çıkarım karşılarına. Seviyorum bu işleri arkadaş”.( Saka’nın Yunanlılara satışıyla ilgili söylediği )

“ Kar edeni de Zarar edeni de satacağız” ( Şeker fabrikasının İsraillilere satışı ile ilgili söylediği )

“ Parayı veren düdüğü çalar” ( TÜPRAŞ’ ı Amerikalılara satarken söylediği)

“Ülkenin işgal altında olduğunu söylüyorlar. Gelsinler işgal etsinler” ( PETKİM’i Amerikalılara satarken söylediği )

“ Babalar gibi satarız” ( Tekel’in İsraillilere satışı ile ilgili söylediği ).
Sayın bakan tüm bunları satarken çok önemli bir şeyi unutmuş olmalı ki bu kadar rahat ve pervasız açıklamalarda bulunabiliyor. Unuttuğu bölümü ben kendisine hatırlatmak istedim. Bu millet ve bu milletin temsilcisi olan Büyük Birlik Partisi, yasal zeminler içinde elbet tüm bunların hesabını hem senden hem de mensubu bulunduğun siyasi iradeden bir gün mutlak soracaktır. Bundan hiç kuşkunuz olmasın.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BİLİM ADINA PEYGAMBERİMİZE YAPILAN SALDIRIYA SESSİZ KALMAYACAĞIZ.

Anadolu Üniversitesi Acık öğretim fakültesi ders kitapları arasında yer alan Siyaset Bilimi ders kitabının 11. ünitesinin 214 sayfasının 3 paragrafında yer alan “ ÜSTELİK HZ. PEYGAMBER ZAMANINDA BİLE, KURANDAKİ HÜKÜMLERİN AYNEN UYGULANMADIĞI OLUYORDU. ÖRNEĞİN, PEYGAMBERİN KENDİSİ, BİR BORCU ÖDERKEN ÜSTÜNE FAİZ ANLAMINA GELEBİLECEK BİR EK YAPMIŞTI” ibaresi Başta Yüce kitabımız Kur’anı kerime ve peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v ) yapılan son derece çirkin bir yakıştırma ve saldırırıdır. Âlemlere rahmet olarak gönderilen Hz. Muhammed (s.a.v) hiçbir zaman Kur’an hükümlerinin dışına çıkmamıştır. Ne amaçla ve neye hizmet ettiği belli olmayan, üstelik bilim adına Üniversite öğrencilerine ders kitabı olarak okutulan bir bilim kitabında, bu tarz dinimizin derlerine iftira atılmasını haz etmemiz ve bunun karşısında sessiz kalmamamız mümkün değildir. Bir an önce A.Ü Açık Öğretim Fakültesi Siyaset Bilimi Ders kitaplarının toplatılarak, sanki Peygamberimiz Allah’ın hükümlerinin dışında, Kur’ana aykırı hareket ediyormuş anlamı taşıyan bu yakışıksız ve gerçek dışı ibarenin çıkartılmasını ilgili kurum ve makamlardan bekliyoruz. Büyük Birlik Partisi İzmir İl teşkilatı olarak konunun takipçisi olacağımızda tüm kamuoyuna saygılarımız ile duyuruyoruz. AYYİLDİZ TEAM
https://75th-year.yetkin-forum.com
BAHADIR PEHLİVAN

Allah'tan kork AKP Empty
MesajKonu: ayyıldız cılara selam   Allah'tan kork AKP I_icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 11:36 am

kardeş kitap daki ibare hakkında yazdığın yazıyı okudum.açıkçası çok şaşırmadım da.taşbihte hata olmaz 'ön tekerlek nereye giderse arka tekerlekte oraya gider'rektörler malum tek tip adamlardan oluşuyordu.neyse ki yavaş yavaş değişiyorlar.bu millet ancak islam ülküsüyle biryerlere gelebilir aksi taktirde kötü son kaçınılmazdır.3 kıta 7 denize hükmeden osmanlı ya yakışır birer evlat olmamız elzemdir.

Allah'tan kork AKP
1 sayfadaki 1 sayfası